12:14
Zobacz temat
LSFR.pl :: Ogólne :: Prace budowlane
Kto tutaj jest? 1 gości
 Drukuj temat
Górki Czechowskie
majloo
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01:03 06/01/2009
Awatar

Główny administrator

Data rejestracji: 01.01.09

Ostrzeżeń: 0
Jakieś propozycje zmian tras na GC ? Wytyczania nowych ??

Ja powiem, że mam zamiar z Nerwusem rozwinąć trase, którą zrobiliśmy pod koniec jeseini, a właściwie już w zime.
Mam także pomysł na trase w tym wąwozie na lewo od dużego gapa(leży w nim drzewo na początku w poprzek, przejeżdża się pod nim).
Chce też zrobić dużą chope z długim lądowaniem coś ala B3 w chełmie po lewo od nowej trasy na wysokości dużego step downa.
A wogóle to myślę nad pociągnięciem odnogi od tej nowej trasy w ten wąwóz pod step down bo tam jest jeszcze spooro w dół.

Uff to tyle, jakieś sugestia ?

ps. na wiosne trzeba bedzie odrestaurowac całą trase z pola aż po dabla bo żule dabla ro***y :/
Edytowane przez Nerwus dnia 01:27 15/04/2010

Nerwus
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01:14 06/01/2009
Awatar

Weteran

Ja bym tak jak mówisz przedłużył trasę którą zbudowalim :D I ten... moze jakieś modyfikacje lekkie, nie wiem zobaczymy. Chope tą mozna zbudować, ale przecież nie zrobisz tylko chopy jednej, bo to troche bez sensu...

majloo
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01:31 06/01/2009
Awatar

Główny administrator

Ja mam zamiar poprowadzic jakąś odnoge od tej trasy z taka dużą hopą, ale to sie zobaczy na wiosne, chce zrobic tak żeby byl speed i lot.

Hubo
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 10:42 06/01/2009
Awatar

Moderator

ja bym w tym wawozie z drzewem zrobil tak
drzewo uzyl jako NS (nikt go nie ruszy :D)
pozniej za nim dropek maly i takie hipki w wawozie az na sam dol przeplatane z bandami... co wy na to??
Edytowane przez Hubo dnia 10:44 06/01/2009

Nerwus
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 12:03 06/01/2009
Awatar

Weteran

majloo napisał/a:
Ja mam zamiar poprowadzic jakąś odnoge od tej trasy z taka dużą hopą, ale to sie zobaczy na wiosne, chce zrobic tak żeby byl speed i lot.

Marcinie, to zróbmy tak: Przedłużamy naszą traskę, można i właściwie trzeba wykarczować te krzaki na polu nie za dużo oczywiście tak na 3 - 4 zakręty gdzieś i jedną prostą, damy jakiegoś speedboxa, tylko musimy tak to puścić żeby minimalnie nawet było w dół... zrobi się np. 2 bandy, dwa zakręty płaskie ale bez zbędnych fajerwerków i damy prostą tak przez parenaście metrów i na prostej RockGarden'a zrobić :D Rockgarden to już chodzi za mną chyba z rok. I byłoby np. tak, speedbox, kawałek prostej, zakręt, zakręt, rockgarden, zakręt, zakręt i wjazd na tą część coś już jest. A odnogę do Twojej chopy to już jak tam uważasz...

Najgorszy problem to skąd kamienie wziąść? :(

majloo
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13:06 06/01/2009
Awatar

Główny administrator

nerwus napisał/a:
Marcinie, to zróbmy tak: Przedłużamy naszą traskę, można i właściwie trzeba wykarczować te krzaki na polu nie za dużo oczywiście...

Co do pola to dobry pomysl, inaczej sie tej trasy nieda juz wydluzyc.

A co do kamieni to spokojnie-jedziemy w marcu w góry świętokrzyskie a tam są ogromne rumowiska skalne(GOŁOBOŻA) to się załaduję w Audicy bagażnik po sufit :P

El_Huberto napisał/a:
ja bym w tym wawozie z drzewem zrobil tak
drzewo uzyl jako NS (nikt go nie ruszy :D)
pozniej za nim dropek maly i takie hipki w wawozie az na sam dol przeplatane z bandami... co wy na to??

Spoko coś w tym stylu może być.

Jest jeszcze jeden wąwóz spory na lewo od tego z drzewem, tam nigdy nic nie bylo działane a potencjał jest. Można zrobić przeskok z tego wąwozu z drzewem do tamtego na lewo. Myśle że na GC można zrobić jeszcze 2 sensowne trasy własnie z wykorzystaniem tych wąwozów. Wtedy bedziemy mieć 4.
Jak narazie mamy w sumie 2 sensowne. No może 2,5 bo zostaje jeszcze ta zaniedbana z bandą na ścianie i 2 dablami a końcu. Jak wszystko odrestaurujemy i zrobimy jeszcze ze 2 traski to naprawde będzie gdzie pojeździć. Ja zrobiłem z Nerwusem niezła traske w sumie w 2 dni i to po 3 godziny działaliśmy. Jakby wpadła ekipa konkretna od powiedzmy 9 rano to taka trasa powstaje w jeden dzień.
Edytowane przez majloo dnia 11:43 07/01/2009

Nerwus
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18:58 09/01/2009
Awatar

Weteran

majloo napisał/a:
Jakby wpadła ekipa konkretna od powiedzmy 9 rano to taka trasa powstaje w jeden dzień.

Stary, jakby wpadła ekipa konkretna, to byśmy to budowali tydzień :D
Każdy by marudził, to nie tak, tamto nie tak :D Ciągle by się zmieniała koncepcja i byśmy tak budowali i budowali...

Myślę, że trzeba z góry jakiś w miarę konkretny plan już w głowie mieć, jakieś 4 osoby (np. 3 ze szpadlami i jedna z grabiami) i ogień z dupy!
Każdy będzie wiedział co robić bez zbędnej polemiki.

Hubo
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 19:03 09/01/2009
Awatar

Moderator

bez kitu :) plan jest najwazniejszy, tylko juz obgadany wczesniej, bo to prowadzi wlasnie do lamentów innych riderow, ktorzy wlasnie wpadli na genialny pomysl :) dlatego jednego dnia trzeba sie zebrac ekipa i rozkminic trase, co i jak, a nastepnego juz tylko szpadlowac...

BART
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 23:39 16/01/2009
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 15.01.09

yhy yhy:)

"Ride for FUN, Race to WIN"

Kulus
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 16:30 17/01/2009
Użytkownik

Data rejestracji: 14.01.09

powiem tak dajcie cynk a pomoge :D

Marzenia szlak trafił, ale warto marzyć...

wiara czyni cuda :D

Będę walczył!!

I dobrze się bawił!

majloo
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 19:53 17/01/2009
Awatar

Główny administrator

Cynk z pewnością będzie dany wszystkim bo po to między innymi założyliśmy to forum. Jak na razie to zima hula wiec prace budowlane raczej są niemożliwe, ale na wiosne...
Edytowane przez majloo dnia 01:38 18/01/2009

Jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz zbyt wolno DH RULEZZZZ

Nerwus
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 19:15 26/01/2009
Awatar

Weteran

Ha :D Nowa trasa (czyli ta co zbudowalem ją z Majlem) została przedłużona w stronę pola, obecnie została tylko wyznaczona linia, trzeba zgrabić i wyrównać bo są straszne dziury. Oczywiście wydłużę ją jeszcze bardziej jednak nie mieliśmy więcej czasu.
Już nie wspominam o tym, że chce zrobić na zakrętach bandy fajne, które nie bedą wymagać zwalniania. I na prostej kamieni pare wkopie żeby było ciekawiej :D Jak skończe to może dam jakieś foty :D :P Na razie nie ma co oglądać.

portal.lsfr.pl/images/spec.jpg

majloo
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 21:07 26/01/2009
Awatar

Główny administrator

Jak widze sezon rowerowy trwa i sie w tym roku nie skończył(w przypadku niektórych tylko oczywiście) :D
W środe i czwartek może coś podziałamy. Tyle, że prognozy pogody nie sa zbyt obiecujące :/ Jak nie bedzie ulewy, gradobicia, śnieżycy albo kokluszu czy epidemii ptasiej grypy to pojeździmy na bank, a może nawet pokopiemy troszke...

Jeśli wszystko jest pod kontrolą to znaczy, że jedziesz zbyt wolno DH RULEZZZZ

Foka
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01:04 27/01/2009
Użytkownik

Data rejestracji: 05.01.09

jak nie będzie ww/ plag egipskich to może i ja bym się pojawił ze szpadelkiem i pomógł trochę...jeździć nie będę ale porobić można

boRn tO bE WIlD !!

ciosu
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 13:21 18/03/2009
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 25.01.09

Chłopacy, jakby co to ja jestem dyspozycyjny w czwartki praktycznie cały dzień (z wyjatkiem tego, bo straszne koło mam w piatek i w pon na uczelni).
Nie mam swoich grabków ani szpadelka ale najwyżej przyjde jako zmianowy :). A i chetnie przyjde obejrzec wasze tereny bo jeszcze u was nie zwiedzalem górek,miejmy nadzieje ze do zobaczenia na GC.

P.S w ten czw to chyba odpada ze wzgl na pogode :/ po ch..olere komu ten snieg juz. Przyznac sie kto odprawiał taniec sniegu...

Hubo
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 14:00 18/03/2009
Awatar

Moderator

TonyDi napisał/a:
Ja tutaj nowy i raczej nie znany ;] ale chetnie pomoge. Tylko zebym wiedzial kiedy dokladnie.

Nic nie szkodzi, ze nie znany :) po to jest ta strona zeby sie poznac :)
A co do budowy/remontu/itp to mysle, ze trzeba sie zebrac całą nasza społecznoscią w jakis dzien, w lasku :) oczywiscie jak bedzie juz cieplo i sucho xD

BART
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 14:19 18/03/2009
Awatar

Doświadczony użytkownik

Data rejestracji: 15.01.09

czyli w maju xDDd

"Ride for FUN, Race to WIN"

Grzesiek
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 14:40 18/03/2009
Awatar

Moderator

Data rejestracji: 04.01.09

Jak się wszyscy zbiorą to będą same kłótnie i zero roboty :D Co do ciężkiego sprzętu to aktualnie na gc jest łopata i szpadel, a ja załatwię jeszcze jeden szpadel jak w końcu kupię trzonek.

Hubo
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 14:54 18/03/2009
Awatar

Moderator

:D no ja mam nadzieje ze juz w kwietniu bedzie w miare dobrze :)

filfra
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21:42 22/03/2009
Awatar

Użytkownik

Data rejestracji: 18.03.09

Jak cos to piszcie z checia moge wpasci i pomóc kopac a o skakaniu za rok jak dokonca zrosna mi sie kosci.

Podziel się tym wątkiem
Dodaj do:
Adres:
Przeskocz do forum: